Platba kartou - lacnejšie volanie

Dostupné zo Slovenska aj zahraničia

Ako to funguje

1.
Zadáš tvoje číslo

z ktorého budeš telefonovať

2.
Použiješ kartu

na kúpu kreditu. Stačí aj za 1 Eur

3.
Telefonuješ

kedykoľvek a koľkokrát len chceš

Použiť platbu kartou

Výhody platby kartou

Lacnejšie

Voláš LACNEJŠIE, pretože cena volania je len 1,50 Eur/min. (volanie na čísla 0900 stojí 2 Eur/min.). Ušetríš teda na každej minúte pol eura len tak, bez námahy. Navyše pri jednorázovej kúpe kreditu môžeš od nás získať aj kredit ZADARMO.

Akcie

Môžeš využívať rôzne akcie, ktoré sú dostupné len používateľom služby Platba kartou. Napr. minúty zadarmo v rámci volania, nižšie ceny za volanie, darčekové kredity zadarmo a iné.

Kontrola výdavkov

Vôbec si nemusíš kupovať veľký kredit vopred! Stačí aj za 1 Eur. Po hovore ti z kreditu odpočítame sumu za telefonát. Pokiaľ tvoj kredit nebol dostatočný, dlžnú sumu nám automaticky zaplatíš cez platobnú kartu, ktorú si použil a zaregistroval v banke pri dobití kreditu. Zaplatíš len toľko, koľko si pretelefonoval.

Jednoduchosť

Nemusíš sa prihlasovať ani registrovať. Stačí si len prvýkrát zakúpiť kredit tvojou kartou, zadať telefónne číslo, z ktorého budeš volať a e-mail, na ktorý ti pošleme vyúčtovanie. Automaticky ti vytvoríme zákaznícky účet a potom už len voláš na čísla označené ako Platba kartou.

100% bezpečnosť

Platba kartou je u nás úplne bezpečná. Tvoje údaje o platobnej karte zadávaš v chránenom prostredí portálu banky. Nemáme k nim žiadny prístup. Volať môžeš len z telefónneho čísla, ktoré si zadal pri dobíjaní kreditu.

Jasné vyúčtovanie

Po hovore ti na e-mail, ktorý si použil pri dobíjaní kreditu, pošleme presné a podrobné informácie o volaní a jasné vyúčtovanie. Neúčtujeme žiadne paušálne výdavky a ani žiadne poplatky, keď službu nepoužívaš.

100% diskrétnosť

Volanie je diskrétne a anonymné. Dievča, ktorému voláš, nevidí tvoje telefónne číslo a nevie, kto mu volá.

Dostupnosť

Dovoláš sa zo Slovenska aj zo zahraničia. Nič nie je blokované, pretože nevoláš na audiotextové - prémiové linky (ktoré môže blokovať tvoj operátor), ale na telefónne čísla s bežnou tarifou na Slovensku.

Použiť platbu kartou